Biz kimiz?


Biz ne sadece inşaatçıyız, ne salt turizmciyiz, ne de tek başına herhangi bir kavramla ifade edilebilecek başka bir özellikteyiz. Kızılkaplan Şirketler Grubu olarak dünyanın neresinde hangi sektörlerde akılcı ve güçlü yatırımlara gereksinim duyuluyorsa; nerede kârlı yatırım fırsatları ve cazip talepler varsa orada var olacağız. Dolayısıyla biz sadece belli kavramlarla kendimizi klişeleştirmekten ziyade yatırım yaptığımız alanların ve sektörlerin bütünüyle anılmayı daha doğru buluyor ve kendimizi münhasıran, tek bir biçimde sıradanlaşmış kalıplara sokarak tanımlamaktan kaçınıyoruz.

Devamı...

Başardıklarımız


Kızılkaplan Şirketler Grubu olarak, kuruluşumuzdan bu yana geçen süre içinde kendimizi sürekli olarak geliştirmeye ve küresel değişimler paralelinde yenilemeye adadık. Bugünlere gelinceye değin bu konularda dersimize iyi çalışarak sermaye, tecrübe ve kurumsal anlamda ciddi bir birikim oluşturmaya gayret ettik. Bu çerçevede İnşaat ve Taahhüt, Turizm, Enerji, Geri Dönüşüm, Tekstil, İmalat, Sigortacılık alanlarında yatırımlar yaptık ve her geçen gün büyüyen projelere imzamızı attık.


Devamı...

Birlikte neler başarabiliriz ?


Kızılkaplan Şirketler Grubu olarak bizler sadece kendi projelerimizde bizimle birlikte yürümek isteyenlerle değil; aynı zamanda kendi projelerine, ve iş fikirlerine inanan ancak kendi birikimlerini güçlü ve güvenilir bir grubun olanakları, vizyonu, tecrübeleri ve güçlü mali yapısıyla birleştirmek isteyen tüm yatırımcılarla da ortak fayda ve çıkarlar temelinde işbirliği yapıyoruz. Bu çerçevede sizleri de yatırım fikirlerinizle ve inandığınız projelerinizle yanımızda yer almaya davet ediyoruz.Devamı...
Projeler


Kızılkaplan Şirletler Grubu


Doğru zamanda doğru yerlerde yapacağı stratejik hamlelerle reel sektörde büyük bir yatırım dinamosu haline gelmeyi hedefleyen Kızılkaplan Şirketler Grubu ağırlıklı olarak altyapı ve üstyapı inşaat projeleri bulunmaktadır.

Geniş makine parkı, deneyimli ve profesyonel kadroları ve yıllardır elde ettikleri maddi-manevi birikimleriyle Kızılkaplan Şirletler Grubu bügün dünyanın her yerinde özellikle hidroelektrik santralleri, sulama projeleri, yol inşaatları ile konut, işyeri ve alışveriş merkezleri, otel ve diğer turistik ve sosyal tesisler gibi muhtelif üstyapılar başta olmak üzere üstün teknoloji ve güçlü bir finansman yapısı gerektiren sermayeli, büyük ölçekli inşaat ve tahhüt işlerini üstlenmeyi hedeflemektedir.


Tüm Projeler


Markalarımız